Kurumsal Hizmetler Müşteriler İletişim Çabuk Ulaş
ÖLÇÜMLENEBİLİR BAŞARI İLE DOĞRUDAN HEDEFE ULAŞIN

SOSYAL MEDYADA DOĞRU YÖNETİM

başarılı bir sosyal medya yönetimi doğru kurgulanmış bir strateji gerektirir. bizler, kurumsal kimliğiniz ile uyumlu iletişim kurgularında ilk iş strateji belirleriz. markanız için sosyal medya dinamiklerine uygun içerikler üretir, tüm iletişim süreçlerini yöneterek takip ederiz.

online mecralarda
itibar yönetimi

sosyal medya yönetimi ile itibarınızı arttırarak, daha çok bilinen ve saygı duyulan bir marka haline gelmenizi sağlıyoruz.

sosyal medya özelinde oluşturulacak yol haritası her markanın ihtiyacı doğrultusunda belirlenir. biz, marka ihtiyaçları ve kimliğini birbirinden ayrılmaz bir bütün gibi görürüz. dijital iletişimde fark yaratacak stratejimizi belirlerken bu iki ana unsuru sosyal medya trendleriyle harmanlarız. güçlü bir ilişkisel pazarlama için iletişim kurgularında mesaj, mecra ve hedef kitle uyumunu baz alırız. sosyal medya uygulamaları ve reklam yönetimi ile iletişim kurgularını destekler, gün sonunda çıkardığımız raporlama ile atılacak adımları planlarız.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNDE

PAZARLAMA İLETİŞİMİ SÜREÇLERİ

  • Strateji Planlama

  • İçerik Pazarlaması

  • Topluluk Yönetimi

  • Kurumsal İtibar ve Algı Yönetimi

  • Ölçümleme ve Raporlama

markanız için en ince detayları ile hazırladığımız sosyal medya reklam kampanyaları beklentileriniz karşılamak için değil beklentilerinizi aşmak için hazırlanır. alanında uzman sosyal medya yönetim ekibimizin titiz işçiliği ile yatırımlarınız en hızlı şekilde size dönecektir.

Yapmak istediğin şeyi düşünerek karar ver, verdiğin kararı da mutlaka gerçekleştir.

- Benjamin Franklin